-65%
Eripakkumine Palgasõdur

Palgasõdur: Üksik hunt + Kassi-hiire mäng

Kalle Klandorf

14.13 € 5.00 €

November on krimikuu, ning erandkorras on saadaval Kalle Klandorfi menukist krimisaaga “Palgasõdur” kaks osa, vaid 5 euroga.

Põnevusjutt viib meid Eesti Vabariigi algusaegadesse, kui toimus palju valgustkartvaid lugusid. Raamatu (anti)kangelase eluohtlike seikluste kaudu saab autor avaldada palju sellist infot, mida ta oma värvikast ja ohtlikust töisest minevikust ilmselt kunagi nende tõeliste nägude ning nimedega avaldada ei saaks.

Krimipõnevik, mis põhineb 1990. aastate tõestisündinud juhtumitel, kuid pole ei autobiograafia ega dokumentalistika.
Esimene osa triloogiast, mis räägib kriminaalsest allilmast, KGB ja GRU juhitud terrorioperatsioonidest ja ebaseadusliku äri telgitagustest. Selles mängus ei pruugi olla võitjaks need, kes pealtnäha peale jäävad, ometi käib võitlus elu ja surma peale üsna mitmel rindel.
Teises Palgasõduri-seikluses on tabamatu diversandi ja palgamõrtsuka vastaseks kriminaalpolitsei ülem Mändmaa, kellega nad silmast silma kohtumata asuvad mängima pingsat ja pinevat kassi-hiire mängu. Kuulid vihisevad, autkummid vilisevad ning kunagi ei saa ükski tegelane kindel olla, kas ta selles mängus on parajasti jälitaja või jälitatav, heade või pahade huvides tegutsev. Luuremängude niidid viivad Ameerikasse, Venemaale ja Tšetšeeniasse.

Kategooriad: , .

Toote kirjeldus

Põnev lugemine nii krimilugude austajatele kui ka ise neis karmides ja segastes aegades osalenutele.
Raamat oli Kalle Klandorfil seisnud käsikirjana mitu aastat sahtlis, enne kui ta otsustas raamatu avaldada, pühendades selle abikaasa Merle Klandorfile, kellega tutvumisest oli neil möödunud 39 aastat.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes kirjutab toote arvustuse “Palgasõdur: Üksik hunt + Kassi-hiire mäng”

Sulle võib meeldida ka…