SõltuvusSõltumatus

Inga Raitar

14.55 

Laost otsas

Gea on ärinaine, kelle maailmas on pealtnäha kõik paigas. Naine, kes on teinud oma valikuid ainult lähtuvalt karjäärist ja elanud teadmisega, et ei saa lapsi. Ootamatult antakse talle korraga kõik kolm naise elu põhivalikut: Armastus, Emadus ja Surm. Kõik kolm ühe suve jooksul.
Ränk kogemus nõuab Gealt oma senise elu ümberhindamist. Mõistmist, kust jooksevad piirid eneseteostuse ja karjääri ning armastuse ja sõltuvuse vahel. Üha selgemalt mõistab Gea, et armastus võib olla sõltuvust tekitav narkootikum. Iga ainet, mis meid argihallusest eemale, kõrvale või kõrgemale kannab, hakkame vajama. Samas vabanedes sõltuvusest, saavutame sõltumatuse, jõuame selleni, mida otsime — iseeneseni.

Selle romaani nähtav semiootilisus haakub hästi nii nähtava kui ka peidetud kõlbelise paatosega.

Tootekood: 9789949103249 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Raamatule on saatesõna kirjutanud semiootik Peeter Torop, kes ütleb: «Armastuse otsimine ja hirm olla avatud, armastama õppimine ja iseenda tundmaõppimine, armastus kui sõltuvus, mis annab sõltumatuse – kõik need armastusega seotud probleemid on igiaktuaalsed. Ja ehk selgub lugejale, et suurim põrgu on piin inimese hinges, mille tekitab samaaegne vajadus ja võimetus armastada teist inimest. “

Lisainfo

Mõõtmed 210 × 145 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “SõltuvusSõltumatus”