IMG_20150723_0001

SõltuvusSõltumatus

Inga Raitar

14.55 €

Otsas

Gea on ärinaine, kelle maailmas on pealtnäha kõik paigas. Naine, kes on teinud oma valikuid ainult lähtuvalt karjäärist ja elanud teadmisega, et ei saa lapsi. Ootamatult antakse talle korraga kõik kolm naise elu põhivalikut: Armastus, Emadus ja Surm. Kõik kolm ühe suve jooksul.
Ränk kogemus nõuab Gealt oma senise elu ümberhindamist. Mõistmist, kust jooksevad piirid eneseteostuse ja karjääri ning armastuse ja sõltuvuse vahel. Üha selgemalt mõistab Gea, et armastus võib olla sõltuvust tekitav narkootikum. Iga ainet, mis meid argihallusest eemale, kõrvale või kõrgemale kannab, hakkame vajama. Samas vabanedes sõltuvusest, saavutame sõltumatuse, jõuame selleni, mida otsime — iseeneseni.

Selle romaani nähtav semiootilisus haakub hästi nii nähtava kui ka peidetud kõlbelise paatosega.

Tootekood: 9789949103249. Kategooriad: , .

Toote kirjeldus

Raamatule on saatesõna kirjutanud semiootik Peeter Torop, kes ütleb: «Armastuse otsimine ja hirm olla avatud, armastama õppimine ja iseenda tundmaõppimine, armastus kui sõltuvus, mis annab sõltumatuse – kõik need armastusega seotud probleemid on igiaktuaalsed. Ja ehk selgub lugejale, et suurim põrgu on piin inimese hinges, mille tekitab samaaegne vajadus ja võimetus armastada teist inimest. “

Experience designer. Reputation builder. Value presenter. Writer. Storyteller. Relationship expert.

Lisainfo

Mõõtmed 210 x 145 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes kirjutab toote arvustuse “SõltuvusSõltumatus”