Legend

Oleme väike perekirjastus. Meie eesmärgiks on anda välja mõnusat, kaasahaaravat, ei-saa-käest-panna-lugemisvara. Kirjastame vaid selliseid raamatuid, mida ka ise mõnuga loeme. Iga meie raamat soovib anda lugejale midagi, mis tema elu kuidagi paremaks muudab.

Legend soovib väärtustada oma lugejat väärtustavate autorite loomingut. Avaldame vaid neid autoreid, kes kirjutavad oma raamatud eesmärgiga pakkuda lugejatele nauditavaid elamusi. Kirjanik on meie arvates ennekõike hea jutuvestja, kes viib lugeja endaga legendaarsetesse, põnevatesse kohtadesse, aegadesse ja sündmustesse.

Aidates tal ka iseennast ja maailma enda ümber paremini mõista. Meie kodulehelt leiad meie raamatud alati parima hinnaga.

Legendi jutukate sari koosneb taskukohastest, taskupärastest, mugavas formaadis, lugejasõbraliku tähesuuruse ja reavahega, hästiloetavatest juturaamatutest.

Legendi reisid toimuvad maadesse, kultuuridesse ja paikadesse, kus on sündinud iidsed, salapärased legendid ja lood, neid lugusid hästi tundva jutuvestja juhtimisel.

Legendi legendid on raamatud, mida enam poes müügil ei pruugi olla, kuid mis oma ilmumise ajal juba legendaarseks muutusid.

Inga Raitar ja Agni Raitar
Legendi loojad