teadliku-muutuse-lood

TEADLIKU MUUTUSE LOOD

Inga Raitar

4.80 

Otsas

Kujutage ette, et on olemas imerohi, mis ravib kõik meie haigused. Nii need, mida teame, kui need, mida veel ei tea. Selline rohi on olemas. See on teadvelolek. Kõigil on see olemas. kuidas aga õppida seda teadlikult ja püsivalt kasutama, õpitaksegi Teadliku Muutuse Kunsti kursustel.

Raamatusse on koondatud 14 tõestisündinud lugu teadlikkuse kasutamisel saavutatud lahendustest olukordadele, mida tavamõistes peetakse väljapääsmatuteks. Depressioon, miljonites pankrot ja elutöö hävimine, laste raske haigus, toidusõltuvus ja buliimia, paanikahäired, vajadus end jagada kolme töö ja kolme lapse vahel, alkoholism, ravimatuks peetav haruldane haigus aga ka pere, suhte ja isegi imtiimeluprobleemid on TMK abil võidetavad. Ei, tegu pole imelugudega. Tegu on Teadliku Muutuse Lugudega.

Esimest korda räägib oma loo ka Teadliku Muutuse Kunsti looja Ingvar Villido ise.

Tootekood: 9789949724918 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Raamatus “Teadliku muutuse lood” on 13 lugu Ingvar Villido õpilastelt, kes on TMK tehnikate abil leidnud lahendused tavamõistes väljapääsmatutele olukordadele: depressioon, miljonites pankrot, alkoholism, ravimatuks peetud haruldane haigus, toidusõltuvus ja buliimia, paanikahäired.

Additional information

Mõõtmed 190 × 130 × 13 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Be the first to review “TEADLIKU MUUTUSE LOOD”