Kes on Kes. Avaliku Elu Aastaraamat 2000

32.00 

Laost otsas

«Kes on Kes. Avaliku Elu Aastaraamat 2000» koondas esmakordselt ligi pool tuhat mõjukat ja legendaarset Eesti suurkuju erinevatest eluvaldkondadest ühtsete kaante vahele.  Sellesse raamatusse on koondatud just need, kelle abiga on meie riik praegu arenendus tasemele, kus ta on.

Avaliku Elu Aastaraamatut ei tasu võrrelda entsüklopeedilise teosega. Persoonid isikuregistris on valitud selle järgi, et nad on oma rolli Eesti ühiskonnas ja avalikkuses tunnetanud ning mõistnud avatud ühiskonna tähendust. Kultuuri- ja kunstiinimesed, kellest aastaraamatus juttu, on andnud kaks kolmandikku Eesti avalikust mainest, ärimehed aga kolm neljandikku majanduse kogukäibest.

Kaante vahel on leidnud koha sellised suurmehed nagu Arvo Pärt, Neeme Järvi, Harri Männil, Aleksander Kofkin, Aadu Luukas, Olari Taal, Tiit Vähi, Andres Koger, Robert Lepikson, Jaan Kiivit ja ka paljud teised.

 

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Teoses on 480 lehekülge ja see koosneb kolmest osast. Esimeseks on peatükk Eesti avaliku elu kujunemisloost. Järgneb personaalia, mis sisaldab 210 Eesti mõjuka inimese enam-vähem täielikku elulugu ja värvipilti. Aastaraamat lõpeb registriga, mis sisaldab 500 isiku andmeid, kes Eesti avalikkust mõjutanud kas majandusliku, poliitilise, kultuurilise tegevusega või spordis.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kes on Kes. Avaliku Elu Aastaraamat 2000”