Kingin sulle valgust

Inga Raitar

10.00 

Laost otsas

Aastal 2011 detsembris tõusis see kaunis, originaalillustratsioonidega kinkeraamat kolme aastalõpunädalaga kogu aasta müüduimaks ilukrjanduslikuks teoseks. Tookord polnud autoril võimalik lugejate tungivale nõudmisele vastata ja raamatu kordustrükki välja anda. Nüüd on raamatusse lisatud veel tervelt 48 eelmise raamatu trükkimineku järel ilmunud kaasamõtlemapanevat suurte mõtlejate tsitaatidel põhinevat elujaatavat ning argipäevas toetavat lühimõtlsklust.

Autor on öelnud: “Mul on hea meel, kui saame koos kellelegi rõõmu jagada. See on parim kink – teada, et oled kuskil maailmas suutnud kelleski tekitada häid, sügavaid ja rahuldustpakkuvaid emotsioone.” Sobib saabuvatel pikkadel pimedatel õhtutel hinge soojendama kui ka kinkimiseks neile, kelle heast enesetundest te hoolite.

Tootekood: 9789949332786 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Inga Raitari juhtkirjad ajakirjas Naised said juba nende ilmumise ajal, mil autor töötas ajakirja peatoimetajana paljudele kogumisobjektiks. Lugejate kasvaval nõudmisel pani autor nad oma ühe eluetapi lõpetuseks kaante vahele. Vormistades raamatu kaunite kunstnik Anu Mõtshärja poolt valmistatud vinjettidega kinkeraamatuks.

Heledate, argipäevas tuge andvate mõtete jagamise soovist sündis autoril see raamat esimest korda aastal 2010. väga piiratud tiraažis. Nüüd on mõtisklused, mis autorit on viimase seitsme aasta vältel aidanud maailma enda ümber mõtestada ning seeläbi enda jaoks heledamaks ja õnnelikumaks paigaks muuta, taas kaante vahel ning sel korral on lisatud ka 48 uut mõtisklust, mida polnud esimeses väljaandes.
Raamat ilmus esmatrükis 2011. aastal, kuid müüdi kuu ajaga läbi. 2013. aastal tehti kordustrükk, kuhu on juurde lisatud 48. mõtisklust.

Kui veab, siis võite leida viimaseid eksemplare raamatu poodidest üle Eesti.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kingin sulle valgust”