Allahindlus!

MELUHA SUREMATUD

Amish

Original price was: 17.77 €.Current price is: 5.00 €.

Iidse Induse oru salapärase kadunud kultuuri kunagine uhke impeerium seisab silmitsi tõsiste ohtudega. Nad kannatavad ka pidevalt laastavate terrorirünnakute all, kuna neile täiesti vastandlik naaberimpeerium näib olevat sõlminud liidu põlualuse ja pahelise rassiga, mis koosneb väärarengutega inimestest, kellel on hämmastavad võitluskunstide oskused.
Ainus lootus on iidne põlvest põlve korratav legend: “Kui kurjus jõuab oma suurimatesse mõõtmetesse ja kõik tundub olevat kadunud, siis ilmub teie sekka kangelane.” Kuid kas tõesti see tahumatu Tiibeti immigrant Shiva ongi kauaoodatud kangelane? Kas ta üldse tahab nende kangelane olla? Mis paneb mehe oma saatusele alistuma, kas armastus või kohusetunne?

See on esimene raamat Shiva triloogiast, rahvusvahelisest bestsellerist.

Tootekood: 9789949953202 Kategooriad: ,

Kirjeldus

“Meluha surematud” on esimene raamat Amish Tripathi poolt kirjutatud Shiva triloogia sarjast. Lugu toimub riigis Meluha, kuhu on saabunud Tiibeti hõimlasest Shiva. Meluhalased usuvad, et Shiva on nende ammu oodatud päästja Neelkanth, mida kinnitab ka juhus kui mees joob Somrast, legendaarset ravimjooki, mis muudab Shiva kaela siniselt kumavaks. Sõdalane otsustab aidata Meluhat nende sõjas Chandravanshide vastu, kes on ühendanud jõu neetud rahvaga Nagad. Kogu teekonna ja lõpliku võitluse käigus hakkab Shiva mõistma, kuidas tema valikud peegeldavad mehele, kelleks ta proovib saada ja milliseid tagajärjed nendega kaasnevad.

Tripathi alguse oli otsustanud kirjutada raamatu kurjusega seonduvast filosoofiast, kuid tema perekond keelitas teda ning autor otsustas hoopis kirjutada novelli Shivast, ühest Hindu jumalustest. Ta võttis nõuks oma loo luua konseptsioonile, et kõik jumalused olid kord inimolendid ning ainult oma inimesena tehtud tegude tulemusena muutusid nad jumalatena kuulsaks.

Lõpuks kui raamat poodidesse jõudis sai sellele osaks suur edu. Seda on taastrükitud suurest nõudlusest tulenevalt mitmeid kordi. Kriitikute poolt sai raamatu üldiselt head vastukaja, kuid osad väitsid, et autori kirjutusstiil kaotab raamatu vältel kohati keskpunkti. Kolmanda raamatu väljatuleku ajaks 2013. aastal oli Shiva Triloogiast saanud kõige kiiremini müüv raamatusari terves India kirjastamise ajaloos.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “MELUHA SUREMATUD”