palga

Palgasõdur: Üksik hunt

Kalle Klandorf

5.25 

Otsas

Endise kriminaalpolitseiniku ja eriteenistuse juhi Kalle Klandorfi esimene põnevusjutt viib meid Eesti Vabariigi algusaegadesse, kui toimus palju valgustkartvaid lugusid. Raamatu (anti)kangelase eluohtlike seikluste kaudu saab autor avaldada palju sellist infot, mida ta oma värvikast ja ohtlikust töisest minevikust ilmselt kunagi nende tõeliste nägude ja nimedega avaldada ei saaks.

Krimipõnevik, mis põhineb 1990. aastate tõestisündinud juhtumitel, kuid pole ei autobiograafia ega dokumentalistika. Esimene osa triloogiast, mis räägib kriminaalsest allilmast, KGB ja GRU juhitud terrorioperatsioonidest ja ebaseadusliku äri telgitagustest.

Põnev lugemine nii krimilugude austajatele kui ka ise neis karmides ja segastes aegades osalenutele.

Tootekood: 9789949332342 Kategooria:

Kirjeldus

Raamat oli Kalle Klandorfil seisnud käsikirjana mitu aastat sahtlis, enne kui ta otsustas raamatu avaldada, pühendades selle abikaasa Merle Klandorfile, kellega tutvumisest oli neil möödunud 39 aastat.
Raamat “Palgasõdur. Üksik hunt” nomineeriti raamatupoodide keti Apollo 2013. aasta parimaks Eesti autori ilukirjanduslikuks teoseks. Valikus on uued, 2013. aastal müüduimad, rohket tähelepanu pälvinud ja omas žanris uudse lähenemisega teosed.

Raamatul on ka teine osa “Palgasõdur: Kassi-hiire mäng.”.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Be the first to review “Palgasõdur: Üksik hunt”

Sulle võib meeldida ka…