Unistuste kataloog

Inga Raitar

16.78 

Laost otsas

“Unistuste kataloog” on ühe omapärase ümbermaailmareisi lugu.
Autor, maailmarändur ja ajakirjanik Inga Raitar on oma 10 aasta 55 erinevast reisiloost pannud kokku huvitava marsruudi rändudeks ajas ja ruumis. Raamatus külastatakse olulisemaid eestlaste soojamaareiside sihtkohti, kus ometi ei käia tavapäraseid turistiradu. Huvitavaid reisiideid koondav ning maailmale selle imepäraseid paiku läbides ringi peale tegeva raamatu tegevuspaikadeks on lisaks üldtuntud eksootikakohtadele ka ainus allesolev antiikne, kuus kaasaegset ning seitse kaheksandat maailmaimet. See paljude piltidega raamat on isutekitajaks kõigile reisihuvilistele, pakkudes põnevaid reisiideid ning praktilist teavet omanäoliste reiside planeerimiseks.

Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Kes meist ei unistaks ümbermaailmareisist. See aga ei pea ju olema ühekordne ettevõtmine, üks pikk sõit. See võib olla sinu elu, tulvil erinevaid põnevaid ja avastusterohkeid reise. Siin raamatus on valik meeleolukiaid reisikirju paikadest mida olen külastanud, kuna neid peetakse maailmaimedeks, maailmakultuuri märgilisteks paikadeks, inimvaimu suursaavutusteks, maailma loodusimedeks või lihtsalt ebatavalisteks ja avastamisväärseteks.

Neist on maailmarändur ja ajakirjanik Inga Raitar kokku pannud “Unistuste kataloogi”, mille sirvimine aitab ehk ka sul teoks tegema asuda oma ümbermaailmareisi. Anda ainest sinu unistustele. Või plaanida järgmist puhkust. Luua eesmärke, mille poole pürgida. Või olla lihtsalt hallis õhtus ergastavaks lugemisvaraks.

Lisainfo

Kaal 15000 kg
Mõõtmed 190 × 150 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Unistuste kataloog”